Відпочинок – завжди доречно, зокрема якщо вона здійснюється подалі від власного будинку. Тим не менш, до цього слід заздалегідь добре підготуватися. Знайома багатьом страховка є невід'ємною частиною будь-якої поїздки. Сьогодні зустрічаються різні варіанти страховки, але їх мета одна – забезпечити допомогу матеріального чи медичного характеру. Це може бути страховка в Польщу у візовому центрі чи інший варіант. У купівлі необхідного полісу передбачено чимало різних тонкощів, які слід брати до уваги. Далі ми зазначимо, на що завжди слід звертати увагу під час оформлення туристичного страхування.
Взяв страховий поліс – можна і відпочивати
Якщо ви відправляєтеся відпочивати в країну, де потрібна оформлена віза, страховка — один з необхідних документів, потрібних для видачі дозволу на в'їзд у візові країни. Якщо ж країна з безвізовим режимом, більшість туристів і не думають над купівлею страховки. Головним аргументом є економія грошових коштів, які можна буде потім витратити на себе десь на пляжі. Страховий поліс важливо завжди мати на озброєнні, адже від нього часто залежить, нададуть вам своєчасну допомогу в нещасних випадках на пляжі, в готелі або під час екстремального відпочинку.
Які зустрічаються типи туристичного страхування?
- Страхування від невиїзду, що особливо незамінно у моменти, якщо у туриста виникли термінові робочі питання вдома або ж за здоров’ям та слід якнайшвидше залишити курорт.
- Перестрахування багажу. При підписання договору, зверніть увагу на які речі, що ви берете із собою у поїздку, поширюється страховий поліс та які передбачені страхові випадки, адже умови грошових виплат у різних компаніях відрізняються.
- Медичне страхування. Для прикладу, при подорожі в екзотичні країни важливо застрахуватися від місцевих хвороб, укусів комах, якщо ви їдете на курорт для катання на гірських лижах слід обирати вид страховки, куди обов'язково включена оплата лікування у разі переломів або інших травм.
Помітні переваги якісної страхової компанії на прикладі агрегатора страхових компаній:
- Для купівлі потрібного поліса просто можна зайти на сайт, який працює 24/7.
- Цілодобова допомога 24/7. До компанії можна додзвонитися з будь-якої країни.
- COVID -19 входить у страховку.
- Компанія не використовує франшизу.
- Максимально швидке врегулювання медичних питань та виплат.
На що варто звернути увагу при отриманні страхового поліса?
Як свідчить практика, в страховці не завжди прописуються всі страхові випадки, які можуть представляти цінність для клієнта. З цієї причини документ важливо завжди читати максимально уважно. До стандартної страховки входять витрати на екстрену медичну допомогу, операції та лікування травм, отриманих внаслідок нещасного випадку, транспортні витрати. Рекомендується власними силами спочатку уточнювати страхові випадки, враховуючи характер відпочинку та саму країну, куди їдете.
Далі надані поширені варіанти:
- Надання допомоги при зараженні або підозрі на Ковід-19 не завадить.
- У випадку відпочинку на пляжах передбачається покриття витрат на допомогу при теплових або сонячних ударах та різного роду алергіях.
- Для екстремального відпочинку слід обов'язково вибрати відповідний пункт, оскільки лікування травм, отриманих при екстремальних розвагах, буде повністю за рахунок туриста.
- Покриття витрат для пошуково-рятувальних послуг буде доречним у разі планів зайнятися альпінізмом у чужій країні.
- Наявність хронічних захворювань створює досить реальний шанс їх прояву під час відпочинку.
- Додаткова допомога при можливих ускладненнях вагітності.
- Покриття нещасних випадків, які виникли у результаті алкогольного сп'яніння.
- Страхування від втрати особистих речей.
- Покриття витрат у разі невиїзду.
Джерело: https://agent.insurs.online